Haakpakket – Korenbloem (uit Van Steek tot Stek)
Eeuwenlang behoorde deze bloem tot het zomerlandschap van Nederland. Ze groeide spontaan tussen de korenvelden, waar ze haar Nederlandse naam aan te danken heeft. Door de moderne landbouw en bestrijdingsmiddelen werd deze veldbloem steeds zeldzamer. Gelukkig wordt de bloem tegenwoordig veelvuldig ingezaaid om de insecten en biodiversiteit te helpen. In de Engelse folklore droegen jonge vrouwen een krans van korenbloemen om hun huwbare status aan te geven. De van oorsprong Griekse naam heeft de plant te danken aan de centaur Chiron, die met het sap van deze plant een wond zou hebben genezen.
Naast het garen heb je voor dit project de haaknaald 2,5 mm nodig, bloemdraden Ø 1 mm (geknipt in strengen van 10 cm), bloemdraden Ø 1 mm (minimaal 30 cm) en een beetje Fiberfill. Het haakpatroon vind je in het haakboek Van Steek tot Stek, dat apart verkrijgbaar is. Bestel nu dit garenpakket en haal de natuur zó in huis!
Alle pakketten zijn samengesteld met kwaliteitsgaren van Durable en sluiten perfect aan op het boek.
Dit pakket wordt pas binnenkort beschikbaar!
1000+ haakpatronen vanaf €2,99
Ruim aanbod aan hobby-tijdschriften.
Schrijf je nu in voor je maandelijkse dosis inspiratie!
Sluit je aan bij onze community en ontvang 10% korting en regelmatig de nieuwste aanbevelingen: pre-orders, leuke kortingen en winacties! Blijf up-to-date van de laatste trends en ontwikkelingen van jouw liefste hobby.
